2004E59E 2513 4EDF B7AC DEF0452191FA 1080x619

Vanaf heden kunt u bij Jumbo (Nieuwe Niedorp) gaan sparen voor onze school. Bij elke besteding van €10,­ ontvangt u een spaarpunt. Deze spaarpunten kunt u toekennen aan een school/vereniging van uw keuze. Wij willen u natuurlijk vragen ze aan onze school te geven. Van de punten die we ophalen kunnen wij namelijk extra leer- en spelmaterialen/sport- en spelmaterialen voor de kinderen aanschaffen.

Op de website www.jumbosparenmetelkaar.nl kunt u de spaarpunten ook direct aan onze school toekennen.

Daarnaast kunt u de punten ook scannen met de Jumbo Sparen met Elkaar app. Deze app is beschikbaar voor zowel IOS- als Android telefoons en is te downloaden in de App Store of Google Play Store. Met de Jumbo Sparen met Elkaar app kunnen de spaarpunten heel makkelijk en snel gescand en geactiveerd worden.

We willen u bij voorbaat danken voor het sparen voor onze school en we hopen natuurlijk zoveel mogelijk punten te sparen!

Team De Marinx 't Veld