• 21114c1c 5db3 4505 9037 5886cc916ba1bb

  • Klaver Kaas kl Custom

  • LogoKoelewijnPewi

  • Screenshot 2022 01 07 at 11 10 17 SP2000 Trade and repair of earthmoving heavy equipment

  • mc215

  • adv00110

Bruegel

Krzysztof Dobrowolski-Onclin van Bureau Boeiend geeft woensdagavond 17 maart een online kunstlezing over Pieter Bruegel de Oude. Exclusief voor KopGroep Bibliotheken.

Pieter Bruegel de Oude is een van de populairste kunstenaars die de Lage Landen hebben gekend. Zijn spreekwoordenschilderij uit 1559 doet menigeen bijna met de vinger over het vernis glijden, zoekend naar gezegdes die we anno nu nog steeds gebruiken. Van Pieter Bruegel zijn er nog zo'n 40 schilderijen bekend, alsook veel tekeningen die gebruikt werden om er etsen naar te maken. Bovendien heeft zijn zoon Pieter Brueghel -die een 'h' aan zijn naam toevoegde- veel van zijn vaders composities gekopieerd.

Hoe werkt het?

Deelnemers volgen de lezing thuis via het makkelijk te hanteren programma Zoom. Ze zien alle afbeeldingen en horen de spreker praten. Bovendien bestaat de mogelijkheid om hem vragen te stellen. Kaarten zijn voor 5 euro te koop via www.kopgroepbibliotheken.nl